1 listopada Kościół katolicki obchodzi uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia wspominamy wszystkich, którzy żyli przed nam, naszych bliskich, przyjaciół, rodziców, krewnych, znajomych, stawiając kwiaty oraz zapalając znicze. Ze świętem zmarłych związany jest ogień – symbol pamięci, wdzięczności, modlitwy.
Na blogu chcę zaprezentować moje zdjęcia z miejsc, w których byłam oraz wydarzeń. Serdecznie zapraszam .
Etykiety
- Boże narodzenie
- Bydgoskie ulice
- Fajerwerki
- Foto jubileuszowe
- Kadr
- Kolaże
- Kwiaty
- Moje miasto-Bydgoszcz
- Myszki Molly
- Nakielskie ulice
- Nakło/Not
- Okolicznościowe wystawy
- Osiedla Bydgoskie
- owady
- Pojazdy
- Przejazdem
- Przejazdem-Łódź
- Psiaki
- ptaki
- Reklama
- Rośliny
- Róże
- Różne
- Sylwester
- Tu mieszkam
- Wielkanoc
- Wycieczka
- Wystawa sklepowa
- Z kliszy-wspomnienia
- Zwięrzęta
- Życzenia
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
-
2025 r Podkoniec kwietnia pojawiła się piąta figurka przy Galerii Miedzyń, przed wejściem do marketu Euro Spar. 2025 r
-
Informacje o katedrze na stronie internetowej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_farna_w_Bydgoszczy
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz